درباره ما

تفکر اصلی حاکم بر راه اندازی ایران نماکار: دور شدن از اقتصاد نفتي و حرکت به سوي اقتصاد مقاومتي، رويکرد جديدي است که قادر است زمينه هاي توسعه همه جانبه کشور را فراهم آورد،راهبردي ترين ابزار در اين مسير بهره گيري از اقتصاد دانش پايه مي باشد،

اقتصادي که در آن بهره وري اقتصادي از تاثير متقابل دانش بر دانش حاصل مي شود تا اثر دانش بر مواد خام، توسعه اقتصاد دانش پايه، وابسته به سرمايه اجتماعي بوده و فرآيندي خودسازمانده و خودپاسخگو باشد.

اين انديشه محصول توجه به تاثير دانش و اطلاعات در تابع توليد و مقياس آن و نيز عواملي از جمله جهاني شدن اقتصاد، رشد سريع فناوري اطلاعات و ارتباطات و افزايش تقاضا و نياز به توليد انبوه است.

در شرایطی که اکثر مجموعه ها ،اصناف و سازمانهای خصوصی و دولتی ، بستری برای معرفی خود به یکدیگر و مشتریان خود دارند، باید بستری هم در حوزه نمای ساختمان باشد و این مهم را بر عهده گیرد و کمک کند به دست اندرکاران نماکاران وطن عزیز ما ایران .

فرهنگ کاری ایران نماکار : تمام تلاشمان این است که کمک کنیم همکاران حوزه نمای ساختمان موفقیت روز افزون داشته باشند چرا که موفقیت ما در گرو موفقیت همکاران عزیز ما است.

 روش کار ایران نماکار : ایران نما کار از آغاز تا پایان در طول مسیر همراه و در کنار شماست،

معرفی تولید کنندگان داخلی

شناسایی و معرفی تامین کنندگان خارجی

معرفی وارد کنندگان

معرفی نماهای مختلف

معرفی برندهای مختلف

اخبار و گفتگو و مصاحبه با صاحبنظران، تولید کنندگان ، اساتید دانشگاهها و .......

مقالات علمی در حوزه نما

معرفی معماران

معرفی تصاویر و فیلم های پروژه ها

و کلی آیتم های دیگر که فاز به فاز در حال انتشار می باشد

هیچ کدام از اعضای ایران نماکار ، عضو هیچ تولید کننده برند مشخص و مالک برند و یا وارد کننده برند مشخصی نیستند و تنها در حوزه نمای ساختمان فعالیت دارند

اصل بنیادین در ایران نماکار این است که نسبت به هیچ برند و مجموعه شریف داخلی وحتی برند خارجی پیش داوری وجود نداشته باشد .

ایران نماکار از هیچ شخص حقیقی و حقوقی ، هیچ کمک مالی دریافت نمی کند و تنها منبع درآمد ایران نماکار ، آگهی ها و قراردادهای تبلیغاتی آن است.

با توجه به این که منبع درآمد ایران نماکار ، صرفاً آگهی است، چاره ای جز اختصاص بخشی از صفحات به این منابع درآمدی نیست .

تماس با ایران نماکار از طریق بخش تماس با ما میسر است.


همچنین اگر مطلب، عکس یا فیلمی دارید که می خواهید به اسم خودتان در سایت منتشر شود، می توانید آن را ارسال کنید.

همراهی ها و راهنمایی های شما، در طول عمر ایران نماکار ، همواره دلگرمی ما بوده است. امیدواریم از این به بعد هم بتوانیم در کنار هم باشیم.

بهترین ها را برایتان آرزومندیم.

آخرین مطالب
پرطرفدارترین