شهادت آقا امام رضاتسلیت باد
شهادت آقا امام رضا (علیه السلام) تسلیت باد
شهادت آقا امام رضا (علیه السلام) تسلیت باد
رحلت حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن(ع)تسلیت باد
تسلیت تیم ایران نماکار
رحلت حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن(ع)تسلیت باد
اربعین حسینی برشما و خانواده ی محترمتان تسلیت باد
اربعین حسینی
آسمان چهل روز در عزای حسین(ع) گریست...اربعین حسینی برشما و خانواده ی محترمتان تسلیت باد
پوشش رنگی نمای ساختمان
نواره‌های سفید رنگ قائم روی پوشش صورتی و سبزرنگ نمای ساختمان در اصل تخته‌های چوبی جداناپذیراز این خانه هستند.
سازنده و طراح ان اميدوارند كه كودكان روستايي با وجود چينين هنرومعماري در اطراف خود حس كنند كه مورد توجه قرار گرفته اند.درطراحي نماي بيروني اين ساختمان در اصل از دره كالانكا و انعكاس سبزه ها و رنگ صورتي اسمان هنگام غروب خورشيد الهام گرفته شده است.بدون هنر ساختماني متولد نخواهد شد و هرگز نميتوان هنر و معماري را از هم تفكيك كرد.
مروارید سیاه، حاصل نمای آلومینیومی
بنابراین نام مستعار این سازه، خانه درختی یا tree houseاست.
شاید بتوان گفت یکی از منحصر به فرد ترین متریال در طراحی خانه ها به خصوص خانه های ویلایی، نمای آلومینیومی سیاه است که همچون مروارید سیاه می درخشد.بیشتر قسمت های نمای ساختمان با درختان اطراف پوشیده می شود که علاوه بر ایجاد حریم خصوصی، محیط دلباز و هماهنگ با طبیعت را برای ساکنین فراهم آورده است.
هرم با وضعیت برعکس با نمای سیمانی
در طرح های جدید، اضافه کردن یک استخر جدید در سقف سازه نیز در نظر گرفته شده است.
با توجه به شکل و طرح خاص معماری این سازه، میزان بودجه معینی برای هرکدام از سازه‌ها در نظر گرفته شده بود؛ بنابراین طراحان دست به خلاقیت زدند و یک هرم برعکس که سوار بر قسمت بالایی است را به شکل حیرت انگیزی با استفاده از نمای سیمانی طراحی کردند که قرار است به زودی به عالم واقعیت آورده شود.
بیمارستانی با نمای سنگی زیبا
این نمای سنگی با استفاده از سنگ سفید ساخته شده که مناسب محیط بیمارستانی است.
البته این سازه را باید هتل - بیمارستان نامید، چون اکثر بیماران آن خود کفا هستند و یا تحت مراقبت‌های طولانی قرار دارند و از این جهت خانه‌ی دوم آن‌ها محسوب می‌شود. به همین دلیل تیم معماری سعی کرده اند تا جایی که می‌توانند محیط این ساختمان را برای ساکنین دلنشین سازند. پنجره‌های بزرگ امکان تهویه هوا را فراهم کرده و علاوه بر آن بر خلاف بیمارستان‌های معمولی، محیط داخلی این بنا را صمیمی و دلباز کرده است.
ساختمانی که معنایی جدید به نمای آجری بخشیده است
الگوی راه راه مانند این نما، از دور نوعی بارکد را در ذهن تداعی می کند.
اگر فکر می کنید نمای آجری قدیمی و از مد افتاده، یا کسل کننده و حوصله سر بر است، با دیدن تصاویر این نمای نفس گیر آجری، نظرتان عوض خواهد شد.غوغایی که این طراحی شگفت انگیز در ترکیب با پنجره های بزرگ در نمای ساختمان بر پا کرده، تحسین برانگیز است.
نکاتی درباره نصب اچ پی ال و بریدن آن
آیا صفحات اچ پی ال قابل خم شدن هستند؟
این یک نوع بسیار متنوع از خانواده صفحات HPL است که به عنوان یک ماده قوی، با دوام و یکنواخت شناخته می شود که دارای ثبات بی نظیری است. این ورقه ها بسیار ضخیم از صفحات معمولی هستند و معمولا دو طرفه هستند یعنی پشت و روی آن قابلیت استفاده دارد. به همین دلیل، اغلب برای ایجاد پارتیشن ها و پوشش های دیوار ، قفسه ها یا حیاط ها و یا در محیط های مرطوب مانند استخرهای شنا و سالن های ورزشی یا نیمکت و دکوراسیون استفاده می شود.
سرامیک خشک نما، نوآوری جذاب در غرب پایتخت
سرامیک خشک نما چیست؟
وی دلیل انتخاب سرامیک خشک را برای این نما سهولت در استفاده و نصب آن عنوان کرد و اذعان داشت: «قابلیت تعویض راحت و مقاومت در برابر فرسایش، از جمله مزایای دیگر سرامیک خشک نما در مقابل محصولات مشابه است. همچنین محصول جدیدی است که نصبت به متریال‌های قدیمی تر، مقرون به صرفه است و زیبایی خاصی به نما می‌بخشد. به خصوص در حاشیه دریاچه و با نورپردازی صحیح، نمای سرامیکی شگفت انگیزی را شاهد خواهیم بود».
آخرین مطالب
پرطرفدارترین