نقش کیفیت مصالح ساختمانی در نمای ساختمان
کیفیت مصالح ساختمانی در ایجاد یک نمای زیبا نقش ایفا می کند
متریال های مختلفی برای نما انتخاب می شوند که باید از نوع مرغوب آن باشد. برای خرید آجر نما ، گزینه های فراوانی وجود دارد که یم توان از بین این برند ها یکی را انتخاب کرد. همچنین ترموود نیز مارک ها و برندهای معتبری را به خود اختصاص داده است. در بین برندهای مطرح در زمینه ورق های آلومینیوم کامپوزیت، پرمیوم باند یکی از گزینه های فوق العاده عالی به حساب می آید. همچنین در تهیه مصالح ساختمانی مثل سیمان ، سرامیک و دیگر مواد نیز باید دقت فراوانی به عمل آید.
تناسب نمای رومی و فرهنگ ایرانی
آیا نمای رومی با فرهنگ ایرانی سازگاری دارد
اگر بخواهیم با دید واقع گرایانه تری به این موضوع بپردازیم، نمای رومی در حال حاضر وارد فرهنگ ساختمانی ایرانیان شده و نمی توان از آن چشم پوشی کرد. با توجه به اینکه سنگ تراورتن که عموما در نمای رومی مورد استفاده قرار می گیرد در ایران به وفور وجود دارد، باید از نمای رومی در جهت تقویت فرهنگ ایرانی استفاده شود.
پرمیوم باند و نمای آلومینیوم کامپوزیت
پرمیوم باند یکی از برترین شرکت ها در حوزه نمای ساختمان است
پرمیوم باند استقبال بیش از اندازه خود را مدیون کیفیت بالای خود است. این کیفیت بالا توانسته کمک کند تا روز به روز به فروش این محصول در دنیا افزوده شود و نمایندگی‌های مختلف پرمیوم باند در جای جای ایران و برخی از کشور‌های اروپایی فعال شوند. به نظر می‌رسد تا چند سال آینده پرمیوم باند به عنوان یکی از برند‌های معتبر و مطرح در صنعت ساختمان شناخته شود.
نمای آجری، نمایی مدرن
آیا آجر برای استفاده در نمای ساختمان قدیمی شده است؟
نمای ساختمان به عنوان شناسه و جلوه گاه یک ساختمان محسوب می شود که دید کلی به رهگذران در مورد درون ساختمان می دهد. به همین علت است که برخی سازندگان گمان می کنند بهتر است از آجر برای نمای ساختمان خودشان استفاده نکنند. این در حالی است که نمای ساختمان با آجر اگر به خوبی و بر اساس اصول طراحی نمای ساختمان ساخته شود، مطمئنا کاری شیک و مدرن بوده و همگان آن را دوست خواهند داشت.
ترکیب سنگ و شیشه در نمای ساختمان
ترکیب سنگ و شیشه در نمای ساختمان خودنمایی می کند
یکی از زیباترین جلوه گاه‌های ترکیب سنگ و شیشه در نمای رومی است. نمای رومی به عنوان زیباترین نوع از نمای سنگی شناخته می‌شود و این روز‌ها با استقبال زیادی همراه است. این نوع نما که در دل خود پنجره‌های متعددی را جای می‌دهد، جولانگاه مناسبی برای ترکیب سنگ و شیشه است.
اهمیت نصاب نمای ساختمان در استحکام نما
نصب کننده نمای ساختمان باید حرفه ای باشد
برخی گمان می‌کنند انتخاب کارگر ساختمانی و به ویژه نماکار به سادگی دیگر کارگران ساختمان است، این در حالی است که اهمیت دادن به نمای ساختمان، تمرکز بر روی قسمتی است که تمامی هویت بنا را مورد توجه رهگذران قرار می‌دهد. در ادامه قصد داریم به نکاتی مهم در مورد اهمیت نصاب نمای ساختمان اشاره کنیم
نمایشگاه صنعت ساختمان فرصتی برای نماکاران
یکی از مهمترین و عمده‌ترین قسمت‌هایی که در نمایشگاه صنعت ساختمان کرج به چشم می‌خورد، غرفه‌هایی با موضوع نمای ساختمان هستند. این غرفه‌ها با توجه به نیاز این صنعت به زیبایی شناختی بیشتر، با رونق گسترده تری مواجه هستند چرا که نمای ساختمان یکی از مهمترین و اصلی‌ترین قسمت‌های یک ساختمان است.
نمایشگاه صنعت ساختمان در استان البرز
آغاز به کار نمایشگاه صنعت ساختمان در استان البرز
آغاز به کار نمایشگاه صنعت ساختمان در استان البرز ، نمایشگاه صنعت ساختمان البرز از تاریخ 5 دیماه تا 8 دیماه 1396
نمایشگاه صنعت ساختمان البرز
حضور شرکت‌های فعال در نمای ساختمان در نمایشگاه صنعت ساختمان البرز
یکی از نمایشگاه هایی که قرار است در سه شنبه ۵ دی افتتاح شود، نمایشگاه صنعت ساختمان البرز است که در شهر کرج افتتاح می‌گردد. این نمایشگاه محل حضور صنعتگران و فعالان استان البرز و دیگر استان‌های ایران است. فعالان صنعت ساختمان در این نمایشگاه دور هم جمع می‌شوند تا آخرین تکنولوژی‌ها و دستاروردهای خود را به معرض نمایش بگذارند.
اهمیت ایمنی ساختمان در زلزله
ایمنی نمای ساختمان در زلزله از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است
یکی از مهمترین تجربه‌های به وجود آمده از زلزله کرمانشاه، تخریب برخی از منازل مسکونی آپارتمانی بود. به گفته مسئولان هلال احمر ایران، زلزله کرمانشاه اولین تجربه ایرانیان برای زلزله در منازل مسکونی چند طبقه و مجتمع‌های آپارتمانی بوده است. از این تجربه باید برای ایمنی نمای ساختمان استفاده شود.
۱۲۲
آخرین مطالب
پرطرفدارترین