آیا نمای آجری قدیمی شده است؟
نمای آجری هم چنان در بین سازندگان بنا طرفدار دارد.
در واقع این بستگی به طراح نمای آجری بستگی دارد که چیدمان خود را به چه صورت انجام دهد تا نمای ساختمان یک نمای خاص شود. در حال حاضر در جهان و به ویژه در ایران این نوع نمای ساختمان با بازآفرینی مواجه شده تا به بهترین شکل ممکن و با توجه به سلیقه افراد در جامعه امروزی طراحی شود.
آشتی با طبیعت با نمای ترمووود
ترمووود حس زندگی را به ساختمان تزریق می کند
نمای ساختمان با استفاده از برخی متریال ها خاص و ویژه یم شود. نمای ترمووود از جمله این نما ها است. طبیعت، شادابی و سرزندگی با خود به همراه دارد و نمای چوبی ترمووود می تواند تمامی این موارد را به همراه داشته باشد. توجه کنید که این نما یک نمای زیبا و منحصربفرد را به ساختمان شما القا می کند.
اهمیت تنوع رنگ در نمای شهری
تنوع رنگ در نمای ساختمان با عث چشم نواز شدن آن می شود
طراحان حرفه ای و خوش ذوق برای اینکه بتوانند یک نمای فوق حرفه ای طراحی کنند، به نمای همسایگان یک بنا دقت کرده و سپس با پارامترهای مختلفی که در اختیار دارند، رنگ و متریال نمای ساختمان را انتخاب می کنند. نمای hpl ، نمای آلومینیوم کامپوزیت ، نمای ترمووود و حتی نمای سنگی و آجری می توانند با استفاده از رنگ های متنوعی مورد استفاده قرار گیرند.
نماشویی و روش های مختلف آن
شستشوی نمای ساختمان بسیار مهم و حائز اهمیت است
نماشویی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. روش های مختلفی برای نماشویی به کارگرفته می شود. شستشوی نمای ساختمان باید به دقت انجام شود و بهترین روش برای هرکدام از نماها به کار گرفته شود تا بازخورد بهتری داشته باشد. نماشویی باید به بهترین نحو انجام شود تا هزینه انجام شده به بهترین نحو باشد.
آخرین مطالب
پرطرفدارترین