نمای این برج ها با آجر قهوه ای رنگ پوشیده شده است
اسکله آنتورپ و دوقلوهای آجری آن | The two towers

اسکله آنتورپ در کشور بلژیک قرار دارد . زمانی که در سال ۲۰۰۷ تصمیم گرفتند این اسکله را توسعه دهند ، دیوید چیپرفیلد طرحی را ارائه داد که مورد قبول واقع شد . در این طرح اجرا و ساخت شش برج مسکونی ذکر شده بود .

دو تا از از این برج ها به شهر نزدیک بودند و کار ساخت آن ها زودتر انجام شد و در سال ۲۰۰۹ آماده بهره برداری بود . حفره های نامنظم و تفاوت رنگ نامحسوس شیشه هایی که در نمای این برج ها به کار رفته بود حاکی از اهمیت کیفیت مناسب و طراحی زیبا بود که در امور شهرسازی بسیار حایز اهمیت هستند . البته که این برج ها از نظر ترکیب رنگ و الگوی چیدمان پنجره ها با یک سری از ساختمان هایی که در اسکله مجاور بودند ، شباهت غیرمنتظره ای داشتند و این یعنی در آن منطقه ، چنین نماهایی با فرهنگ و ذوق مردم آن مطابقت بسیار داشته است .

نمای این برج ها با آجر قهوه ای رنگ پوشیده شده است که در برخی نقاط دیده می شود که با اختلاف طول این آجرها ، طرح هایی بر روی ستون ها ایجاد شده است و زیبایی آن را دو چندان کرده است . تنوع و طیف وسیعی که آجر فلاندرز دارد باعث شده که در با این که در هر دو برج از یک منبع آجر استفاده شده ،اما تفاوت رنگی اندکی در آن ها به چشم می خورد .

در برخی از نقاط این برج ها مانند سطح داخلی بالکن که از بیرون مشخص است و یا کناره ستون ها از بتن سفید استفاده شده است . وجود دو رنگ سفید و قهوه ای تیره کنار هم باعث می شود به دلیل اختلاف رنگ زیاد، برخی نقاط چند بعدی به نظر برسد .