گروه پورسنالوسا ، پیوسته در حال پیشرفت در عرصه جهانی
تولید کنندگان برتر نمای ساختمان

گروه پورسنالوسا ( PORCELANOSA) در نزديك به ١٠٠ كشور فعاليت دارد . امروزه " پورسنالوسا گروپو " مرجع اصلی بازارهای اسپانیایی و بین المللی است که با توجه به ارزشهای بسيار قوي و محكم خود مثل نوآوری ، کیفیت و به ویژه اعتماد به حدودا 5000 نيروى انساني حرفه ای و ماهر، گسترش پيدا كرده است .

با بیش از 40 سال تجربه ، پورسنالوسا گروپو در تقریبا 100 کشور در سراسر جهان حضور دارد ، که اين را مديون به مدل کسب و کار منحصر به فرد خود و استراتژي قوی و پویای آن است . یک مطالعه منتشر شده توسط " پرایز واترهاوس کوپرزو " فاینال تایمز " این شرکت را در بین معتبر ترین شرکت ها در صحنه جهانی قرار داده است .

کاشی های سرامیکی از زمان های قدیم برای پوشش ساختمان ها و تزیین نما استفاده می شدند و به همین دلیل اين شركت كار خود را با تولید یک محصول واحد يعني كاشي هاي سراميكي شروع كرد .

تنوع در تولید نقش اصلی را در رشد یک گروه تجاری ایفا می کند و گروه پورسنالوسا با تلاش بی وقفه ای که داشت امروزه در هشت شركت و نمایندگی ، طیف گسترده ای از محصولات خود را كه شامل تجهیزات آشپزخانه و حمام و همچنین طرح هاى ساختمان سازی مدرن برای معماری معاصر است ، ارائه می دهند و در جایگاه جهانی قرار دارد .

نوآورى و سبك ويژه ى طراحي اين شركت در توليدات ساختماني خود به شما این اطمينان را مي دهد كه خانه ى رويايي خود را به راحتي داشته باشيد.