صفحات آلومینیوم کامپوزیت در کشور هند برای امر نوسازی ساختمان ها و زیباسازی شهر بسیار کاربرد دارند .
تولید الومینیوم کامپوزیت ViVA

کمپانی Viva ، یکی از توانمندان تولید آلومینیوم کامپوزیت دنیا

کمپانی ویوا با نام معبتر خود ، پس از سال ها تجربه و کار تولید در عرصه های صنعتی توانسته در میان تولیدکنندگان مطرح دنیا جایی برای خود باز کند .

تولید الومینیوم کامپوزیت ViVA

ویوا یک شرکت هندی ست که در سال ۲۰۰۵ در شهر بمبئی هند تاسیس شد و با تلاش های بی وقفه خود توانسته گواهینامه های ISO9001 ، ISO2008 و ISO14001 را کسب کند .

از دلایل شهرت این کمپانی میتوان به داشتن مردانی ماهر و مسلط در حوزه تولید و استفاده از ماشین آلات پیشرفته در سطح جهانی اشاره کرد .

با دو خط تولید پیشرفته و فوق العاده مدرن برای آلومینیوم کامپوزیت ، این کمپانی این توانایی را دارد که سالانه ۴ میلیون متر مکعب از آن را تولید کند .

در ۱۰ سال گذشته کمپانی ویوا به منظور گسترش برند خود در جهان ، نمایندگی های مجاز فروش و توزیع کنندگان خود را در شهرهایی نظیر بمبئی ، دهلی ، احمدآباد ، اودایپور ، چاتیتسگارا ، پونا ، اندور ، هوبلی ، سورات ، کرلا و بنگلور گسترش داد .

صفحات آلومنیوم کامپوریت ویوا در انواع مختلف و همراه با ایده هایی نوآورانه در دسترس هستند به گونه ای که با دیدن آن ها نمی توانید از آن ها استفاده نکنید و دید کلی تان برای نمای ساختمان تغییر خواهد کرد .

از ویژگی های بارز آلومینیوم کامپوزیت ویوا می توان به کیفیت عالی ، زیبایی ، سبک و با دوام بودن اشاره کرد . همچنین این صفحات عایق خوب حرارتی هستند و فرسودگی کمی در برابر تغییرات آب و هوایی دارند و مکمل خوبی برای هر فضای داخلی یا خارجی هستند .

این صفحات به عنوان کرتین وال و یا روکش سطوح خارجی بسیار مناسب اند امکان ایجاد طرح های خلاقانه با استفاده از آن ها وجود دارد .

صفحات آلومینیوم کامپوزیت در کشور هند برای امر نوسازی ساختمان ها و زیباسازی شهر بسیار کاربرد دارند .

صفحات آلومینیوم کاپوزیت این کمپانی در مدل های زیر تولید می شود :

۱. Viva ACP که با ضخامت ۰.۲۵ و ۰.۵ میلیمتر تولید می شود .

۲. Vivanta Bond که با ضخامت ۰.۱۸ میلیمتر تولید می شود .

۳. Vivanta Star که با ضخامت ۰.۱۲ میلیمتر تولید می شود .

۴. ورقه های فلزی که با ضخامت ۱ میلیمتر برای دکوراسیون خارجی تولید می شوند .


ایران نماکار