ورق آلومینیوم کامپوزیت در برابر آتش FR
ورق آلومینیوم کامپوزیت در برابر آتش FR

ورق آلومینیوم کامپوزیت مقاوم در برابر آتش FR این نوع آلومینیوم کامپوزیت از هسته پلاستیکی نسوز به همراه دو لایه ورق آلومینیومی تشکیل شده که نمونه جدیدی از ورق ها ی کامپوزیت آلومینیومی می باشد. در واقع هسته پلاستیکی شامل عنصر مقاوم در برابر آتش بوده که سبب می گردد این ترکیب به سختی آتش گیرد، همچنین این قابلیت توسط استاندارد GB8624 آزمایش شده و گواهی کیفیت درجه یک را دریافت نموده است.ضمنا این ماده نسوزدارای ویژگی مناسبی بوده که در هنگام آتش سوزی هیچ گونه گاز مضری از خود متصاعد نمی نماید.

ساختار و مشخصات ورق کامپوزیت مقاوم در برابر آتش

ورق آلومینیوم کامپوزیت  در برابر آتش FR 

درجه مقاومت آلومینیوم کامپوزیت مقاوم در برابر آتش طبق "رده بندی مواد و مصالح ساختمانی ” شماره GB8624-19 97 می باشد. آلومینیوم کامپوزیت مقاوم در برابر آتش توانسته رتبه B1 سخت سوزی و رتبهA غیر قابل اشتعال را دریافت کند.

خصوصیات ورق کامپوزیت مقاوم در برابر آتش

ضد آتش بودن : ورق آلومینیوم بیرونی عیار بالا و پلی اتیلن مقاوم در برابر آتش درونی باعث ایجاد عملکرد عالی پانل می شود. این نوع پانل مقاوم در برابر آتش دارای استاندارد GB8624 رتبه B1 بوده که بازدارنده آتش، کم دود و بدون گاز زیان آور می باشد.

 ورق آلومینیوم کامپوزیت مقاوم در برابر آتش FR

مقاومت بالا : در این نوع ورق از آلومینیوم با کیفیت و مقاومت بسیار بالا استفاده شده است که مقاومت در برابر فشار باد، ضد شوک و ضد ضربه بودن آنرا تضمین می کند.

سطح نرم : سطح آن کاملا صاف ومسطح بوده و فاقد هر گونه بر آمدگی می باشد.

پردازش آسان : آلومینیوم کامپوزیت پانل مقاوم در برابر آتش به راحتی بریده، سوراخ و شکاف داده می شود و بصورت دایره ، مستطیل و سایر اشکال خم می شود و همچنین طبق نظر مشتریان می توان آنرادر مدلهای متفاوتی طراحی کرد.