خانه شامل یک حیاط است که آن را از خیابان جدا می کند
بازسازی متفاوت نمای ساختمان با سیمان

تیم معماری Dieguez Fridman در بوینس آیرس لباس جدیدی به خانه های معمولی و یکنواخت این ناحیه پوشانده است.

نمای سیمانی در رنگ و طرح خاص در کنار دسترسی به فضای باز و ترکیب آن با معماری مناسب، تمام آن چیزی است که برای تبدیل آپارتمان های کوچک و دلگیر به فضایی دلباز و زیبا مورد نیاز بوده است.

خانه های این ناحیه که بیشتر به شکل افقی در یک خط صاف و با دسترسی عمومی به فضایی پاسیو مانند طراحی شده اند، توسط نمای سیمانی به شکل و حیات تازه ای دست یافتند.

طراح در این باره گفت:« با گسترش فضاهای در دسترس در سطح عمودی، این خانه ی ۱۴۷ متری از یک فضای عومی و دلگیر به یک مکان صمیمی و شیک تبدیل شد».

خانه شامل یک حیاط است که آن را از خیابان جدا می کند، سپس به ورودی، اتاق پذیرایی و یک باغ بزرگتر در قسمت عقبی ساختمان منتهی می شود.

در طبقه های بالایی، اتاق های خواب، فضای بازی کودکان و تراس قرار دارد. طرح نهایی این سازه پس از تکمیل به ۲۳۸ متر مربع گسترش یافت.

صفحات سیمانی مستطیل شکل، طرح اصلی نمای خارجی و داخلی ساختمان را تشکیل می دهند. درب ورودی در ترکیب زیبایی با نمای سیمانی سیاه و سفید قرار گرفته که به جذابیت نمای ساختمان می افزاید.

در طبقه اول یک پنجره ی شیشه ای بزرگ اجازه ی ورود نور و تهویه هوا را از اتاق های خواب و نهار خوری فراهم می کند. تراس و پشت بام، شامل منطقه باربیکیو و استخر می شود که به هدف «مرکز زندگی خانوادگی» تحقق بخشیده است.

معماری این خانه گویای این واقعیت است که برای دست یابی به خانه ای با تمام مکانات برای یک خانواده نیازی به تکنولوژی های پیشرفته و فضای فراوان ندارد. می توان با یک طراحی ساده و دلچسب محل کاملی برای زندگی و اوغات فراغت خانوادگی فراهم کرد.