این ساختمان چهار طبقه با نمای شیشه‌ای منحصر به فرد، یک چشم انداز ۳۶۰ درجه از جنگل را در اختیار ساکنین قرار خواهد داد.
زندگی در درون یک تیوب شیشه‌ای امکان پذیر خواهد شد

با پیدا شدن سرمایه لازم برای تحقق این رویا، طرح این نمای شیشه ای بی نظیر که توسط تیم معماری A Masow در قراقزستان طراحی شده بود به واقعیت تبدیل خواهد شد.

این نمای صد درصد شیشه ای حول یک درخت قدیمی ساخته می شود و آن را به طور کلی در بر میگیرد. به گونه ای که تجربه ی زندگی در جنگل برای ساکنین کاملا تداعی خواهد شد.

این ساختمان چهار طبقه با نمای شیشه ای منحصر به فرد، یک چشم انداز ۳۶۰ درجه از جنگل را در اختیار ساکنین قرار خواهد داد.

طرح این سازه در سال ۲۰۱۳ تکمیل شد اما به نظر نمی رسید هیچگاه سرمایه ی لازم برای تکمیل این پروژه فراهم شود تا اینکه سال گذشته یک شرکت سازنده شیشه ها و پانل های خورشیدی به این طرح علاقه مند شد و مایل است آن را به عالم واقعیت آورد.

این سازه با هدف فرار از زندگی در مکعب های سیمانی طراحی شده تا ساکنین بتوانند تجربه ی موقت از زندگی در فضای باز و آزاد را به دست آورند.

طراح درباره ی پیاده سازی سازه گفت:« اجرای این طرح سخت نیست و به محیط زیست آسیبی نمی رساند. تنها معضل ما یافتن سرمایه گذار بود تا مرحله احداث را شروع کنیم».

در فضای داخلی یک پلکان سفید وجود دارد که به دور درخت داخل ساختمان پیچیده می شود و از بیرون نمای شیشه ای مشخص است.

شاید تصور کنید که از بیرون فضای داخلی کاملا قابل مشاهده است اما در قسمت انحنای پلکان و درخت قسمت هایی وجود دارد که برای رعایت حال ساکنین، حریم خصوصی در آن رعایت شده است.

این تیم طراحی قبلا هم سازه هایی را در محیط طبیعی و برای رهایی از شهر های شلوغ و پر سر و صدا طراحی کرده است که از جمله می توان به یک خانه بتنی در کوه های قزاقستان اشاره کرد.