این اقامتگاه دنج و روشن که اخیرا جایزه‌ی Architizer A. + ۲۰۱۶ را به دست آورد، با صفحات فایبر سمنت قرمز رنگ پوشیده شده است.
هیجان نمای ساختمان با فایبر سمنت برد

این اقامتگاه دنج و روشن که اخیرا جایزه ی Architizer A + 2016 را به دست آورد، با صفحات فایبر سمنت قرمز رنگ پوشیده شده است.

این خانه ی دنج ویلایی و استودیو ی هنری توسط تیم معماری Roger Ferris + Partners طراحی و اجرا شده است که این جایزه را برای معماری قوی در طرح و رنگ به دست آورد.

در قسمت های پایینی سازه، انبار و استودیو و در قسمت های بالایی محل زندگی و اقامتگاه اصلی واقع شده است.

معماری اصلی نمای ساختمان یادآور طراحی های روستایی جدید نیوانگلند است، اما این تیم معماری با پوشاندن نما با صفحات فایبرسمنت قرمز رنگ همه چیز را تغییر داده است.

برای نمای ساختمان از نوعی فایبرسمنت برد به نام Swisspearl استفاده شده است. در کل قسمت های نما، شامل نمای اصلی و روکار و نمای پشتی و سقف، همه با یک لباس قرمز رنگ فایبرسمنت بردی پوشیده شده که باعث یکدستی و هماهنگی نمای ساختمان گشته است.

ورودی بزرگ منزل، دسترسی به آثار هنری را آسان تر می سازد.همچنین در انتهای شمالی خود یک قسمت پنجره مانند بزرگ دارد که نور مناسب را برای اتاق کار فراهم می سازد و در عین حال از حریم شخصی ساکنین کاملا محافظت می کند.

این خانه ی ویلایی در کنتیکت (ایالات متحده) واقع شده و می تواند به عنوان کارگاه و استودیوی هنری و حرفه ای استفاده شود.