حضور شرکت‌های فعال در نمای ساختمان در نمایشگاه صنعت ساختمان البرز
نمایشگاه صنعت ساختمان البرز

نمایشگاه های مختلف دورهمی های خوبی هستند برای آنهایی که می خواهند با صنعتی یا موضوعی بیشتر آشنا شوند. یکی از مهمترین این صنایع به ویژه در ایران، صنعت ساختمان است. نمایشگاه های زیادی در این زمینه در طول سال در کل کشور برپا می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود و اهمیت ویژه خود را دارند.

یکی از نمایشگاه هایی که قرار است در سه شنبه 5 دی افتتاح شود، نمایشگاه صنعت ساختمان البرز است که در شهر کرج افتتاح می گردد. این نمایشگاه محل حضور صنعتگران و فعالان استان البرز و دیگر استان های ایران است. فعالان صنعت ساختمان در این نمایشگاه دور هم جمع می شوند تا آخرین تکنولوژی ها و دستاروردهای خود را به معرض نمایش گذاشته تا علاقه مندان و سرمایه گذاران بتوانند با این شرکت ها آشنا شوند.

نمایشگاه صنعت ساختمان البرز غرفه های ویژه ای نیز در زمینه نمای ساختمان به خود اختصاص داده است. شما در این نمایشگاه می توانید تولید کنندگان مختلف را در زمینه نمای ساختمان بشناسید و از نزدیک با آن ها به صحبت و گفتگو بپردازید. تعدادی از برترین تولید کنندگان سنگ و ترمووود و الومینیوم کامپوزیت در نمایشگاه صنعت ساختمان البرز حضور به هم رسانیده اند. همچنین فروشندگان و تولیدکنندگان انواع آجر و یا hpl نیز در این نمایشگاه دارای غرفه هستند.

نمایشگاه صنعت ساختمان البرز

یکی از شرکت های غرفه دار در نمایشگاه صنعت ساختمان البرز، پرمیوم باند است. این شرکت به عنوان تولید کننده انواع ورق های آلومینیوم کامپوزیت شناخته می شود که سابقه ای درخشان در امر تولید این محصول به خود اختصاص داده است. آلومینیوم کامپوزیت از جمله بهترین متریال هایی است که برای استفاده از نمای ساختمان به کار گرفته می شود.

با توجه به غرفه آرایی های صورت گرفته به نظر می رسد شرکت های حضور یافته در نمایشگاه صنعت ساختمان استان البرز قصد دارند تحرکات اخیر بازار مسکن را رصد کرده و تا آنجا که امکان دارد جهش بازار ساخت و ساز مسکن و نماکاری را به سمت خود بکشانند. با توجه به وضعیت متلاطم سال های گذشته در بازار مسکن و به ویژه ساخت و ساز و نمای ساختمان، این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا در این شرایط بازاریابی در نمایشگاه به نحو احسنت انجام شود.

 
ایران نماکار