کدام مدل پنجره دوجداره مناسب منزل شماست؟
کدام مدل پنجره دوجداره مناسب منزل شماست؟
پنجره‌ های دوجداره در طراحی ساختمان‌های امروزی بسیار پرکاربردند. اما تنها مزیت این پنجره ها عملکرد با کیفیت آن‌ها در برابر اتلاف انرژی نیست. البته شاید هنوز شک داشته باشید که آیا پنجره دوجداره واقعاً به درد بخور است یا خیر؟ توصیه می‌کنم برای اطمینان حاصل کردن از این موضوع به مقاله‌ی استفاده از شیشه دوجداره چه مزایایی برای شما به همراه دارد؟ مراجعه کنید.
پنجره‌های PVC در نمای ساختمان
پنجره‌های PVC تکمیل کننده زیبایی و سلامت در نمای ساختمان
در ورودی ساختمان، فضای سبز کوچک و یک پارکینگ وجود دارد. در حالیکه حیاط پشتی ساختمان بسیار بزرگ و دلباز است و این کمبود فضا ور فضای جلویی بنا را جبران می‌سازد. به گفته‌ی طراحان، تراس در روکار و نمای عقبی ساختمان عناصر مهمی است. چرا که نمای ساختمان را از یکنواختی و کسالت خارج کرده و به آن جلوه بخشیده است.
پنجره های upvc، پنجره هایی رو به سلامت
فرزندانتان دارای آلرژی هستند؟ از پنجره های upvc استفاده کنید
پنجره های UPVC آخرین نسل از پنجره های فشرده شده است که شده در سطح جهانی بسیار پر کاربرد است. آنها راه حل های مبتکرانه ای را برای حل مشکلات روزمره ما ارائه می کنند و مزایای مهمی برای حفظ سلامت انسان دارند. این پنجره ها بسیار با دوام، هزینه نگهداری پایین و جذابیت بالایی دارند.
مزايا و معايب استفاده از پنجره هاي UPVC
قوي،‌ محكم و با دوام ترين جنس براي پنجره است.
به صورت يك عايق حرارتي مناسب عمل مي كند. به گونه اي كه تابستان عايق گرما و زمستان عايق سرماست.
انواع درها و پنجره هاي UPVC
پنجره های یو پی وی سی
شيب دار چرخشي مناسب براي بالكن: مي توان به آنها درب هاي داخلي هم گفت(چرا كه فقط از داخل باز مي شوند) و عملكرد مناسبي براي تهويه هوا دارند.
ده طرح برتر پنجره های UPVC در نمای ساختمان
ده طرح برتر
پنجره های غیر قابل باز شدن: به عنوان پنجره تصویر هم شناخته می شوند که امکان ورود بیشترین حد ممکن نور را بدون ورود هوای ناخواسته و حشرات فراهم می کند. در کلان شهر هایی مثل تهران انتخاب خوبی است و به نما شکل امروزی و مدرن می بخشد. این پنجره ها همچنین در فضای داخلی ساختمان هم استفاده می شوند.
تیتان موجود در  upvc
مقاوم در برابر خوردگی و ضربه
آناتاس و روتایل دارای تقارن هندسی یکسان و فرمول شیمیایی یکسانی هستند(TIO۲ ) ولی ساختارهای متفاوتی دارند.ساختار موجود در آناتاس در دمای بالاتر از ۹۱۵ درجه سانتی گراد خود به خود به ساختار روتایل تغییر میکند. روتایل نسبت به آناتاس معروفتر است. زمانیکه پنجره در برابر نور خورشید قرار گیرد رنگ pvc بر جذب اشعه مادون قرمز تاثیر دارد
پنجره یو پی وی سی و رعایت نکات
تغییر رنگ پروفیل نامرغوب یکی از شایع ترین مشکلات این نوع پروفیل ها می‌باشد
تغییر رنگ پروفیل نامرغوب یکی از شایع ترین مشکلات این نوع پروفیل ها می‌باشدکه در صوررت بروز این مشکل کاری نمی‌توان انجام داد. مگر با رنگ دیگر که این نیز در محل پروژه کار دشوار و غیر استانداردی است و در نهایت نظر و کیفیت مورد نظر را تأمین نمی‌نماید. تغییر فرم پروفیل در دو حالت حادث می‌گردد.
آلاچیق یو پی وی سی
از ویژگی های آلاچیق دو جداره upvc تنوع در طراحی است.
رنگبندی و محل نصب آلاچیق به سلیقه مشتری بستگی دارد. زیرا دارای تنوع رنگی زیادی است و تقریبا در هر مکانی نصب میگردد.
upvc چوبی نمای ساختمان
سابقا برای زیبایی بیشتر،پنجره ها به طور سنتی از چوب استفاده می شد
چوب زمانی که در معرض باران قرار بگیرد خیلی سریع فاسد می شود و می تواند خطر امنیتی هم برای ساکنان به همراه داشته باشد. چوب در برابر نور خورشید متورم و از هم گسیخته می شود. ولی پنجره های دوجداره یو پی وی سی این مشکلات را ندارند.شما می توانید پنجره هایی به شکل چوب اما از جنس یو پی وی سی داشته باشید
۱
آخرین مطالب
پرطرفدارترین