ورق کامپوزیت نمای ساختمان در ۶۰ رنگ مات PVDF و‌های گلاس NANO
شرکت نانوبوند تولید کننده ورق آلومینیوم کامپوزیت نمای ساختمان
شرکت نانوباند تولید کننده انواع ورق الومینیوم کامپوزیت نمای ساختمان با ۱۵ سال سابقه و دارای گواهینامه‌های ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵ & CE & Astm & ISO ۱۰۰۰۴:۲۰۱۸
افزایش گارانتی ورق الومینیوم کامپوزیت نانوبوند
افزایش گارانتی ورق نانوبوند
گارانتی 15 ساله ورق الومینیوم کامپوزیت نانوبوند به 20 سال افزایش یافت - ورق آلومینیوم کامپوزیت در 60 رنگ مات و نانوهای گلاس برای نمای خارجی ساختمان و برای نمای داخل ساختمان میباشد، تمامی ورق ها 20 سال گارانتی و 10 سال بیمه ایران دارد
مروارید سیاه، حاصل نمای آلومینیومی
بنابراین نام مستعار این سازه، خانه درختی یا tree houseاست.
شاید بتوان گفت یکی از منحصر به فرد ترین متریال در طراحی خانه ها به خصوص خانه های ویلایی، نمای آلومینیومی سیاه است که همچون مروارید سیاه می درخشد.بیشتر قسمت های نمای ساختمان با درختان اطراف پوشیده می شود که علاوه بر ایجاد حریم خصوصی، محیط دلباز و هماهنگ با طبیعت را برای ساکنین فراهم آورده است.
آپارتمانی لاکچری با نمای آلومینیومی
همچنین روش های متعدد باز و بسته کردن پنجره ها به ساکنین امکان ایجاد تغییرات مورد نظر را می دهد.
همچنین شیشه های کل مجموعه از ترکیبات ضد اشعه ماوراء بنفش خورشید یا UV سخته شده است تا نمای ساختمان علاوه بر حفظ سلامت ساکنین به تعدیل دمای داخلی نیز کمک کند. همچنین روش های متعدد باز و بسته کردن پنجره ها به ساکنین امکان ایجاد تغییرات مورد نظر را می دهد.
نمای آلومینیوم برگ برنده معماران
این سازه ی دایره ای، در مرکز تقاطع خیابان جنوبی آرچر و خیابان جنوبی ونتورث واقع شده است.
نمای آلومینیومی این سازه که ۱۴۰۰ متر مربع زیر بنای آن است، با ۱۱۸ قطعه آلومینیومی که عمود بر هم در نما تعبیه شده اند، کامل شده است. گفتنی است که ارتفاع این قطعات در قسمت های مختلف نمای ساختمان با هم اختلاف دارد.
محل تقاطع فلسفه و هنر با آلومینیوم
Hiroshi Nakamura معمار ژاپنی که برنده جایزه ویژه طراحان در سال ۲۰۱۶ است، اقدام به طراحی این کلیسای کوچک و زیبا کرد که از نمای آلومینیومی پوشیده شده است.
طراح این سازه درباره نمای ساختمان گفت:« اینجا محل تقاطع زندگی و مرگ است. بنابر این من می خواستم نمای ساختمان پیچشی را نشان دهد که زندگی آب در کنار جنگل، حفاظت شده و در نهایت به آن می گردد. چرا که جنگل نماد متمادی ادیان است و من نمای ساختمانی را به تصویر کشیدم که در کنار درختان در حال دعا گویی است».
آلومینیوم کامپوزیت بر فراز قله
پناهگاه آلومینیوم کامپوزیت بر فراز قله
یکی از قابل اعتماد ترین متریال ها برای استفاده در نما، صفحات آلومینیوم کامپوزیت است. از این رو این پناهگاه که برای کوهنوردان اسلوونی ساخته شده با صفخات آلومینیوم کامپوزیت پوشیده شده است.
نما با پلی استر سفید پوشانده شده تا آن را شفاف‌تر سازد. از این رو برخی پنجره‌ها با آن پوشیده شده تا حریم خصوصی را در صورت لزوم ایجاد نماید، وجود یک لایه عایق در نمای جدید یکی از مزایای دیگر آن نسبت به نمای قدیمی است...
Alstrong یکی از مطرح ترین کمپانی های عرصه تولید آلومینیوم کامپوزیت
مزیت های آلومینیوم کامپوزیت Alstrong
آلومینیوم کامپوزیت های این کمپانی در چهار نوع Fire Rated ACP ، Imperium ، Cambria و Coral تولید می شود .
مرکز عمران عدالت منچستر که گویی در حال حرکت است !
دیواره غربی با مساحت ۱۱ هزار مترمربع ، نمایی شیشه ای دارد
دیواره غربی با مساحت ۱۱ هزار مترمربع ، نمایی شیشه ای دارد که یکی از بزرگترین دیوارهای شیشه ای اروپا به حساب می آید در حالی که دیواره شرقی از پنل های نازک آلومینیوم پوشیده شده است
آخرین مطالب
پرطرفدارترین